Відгуки

<
Віталій С. (м. Червоноград)

26 февраля 2015 08:58

В грудні 2014 року поблизу Львова потрапив у ДТП. Винуватець ДТП (водій мікроавтобуса) з місця події зник. Друзі порадили звернутися у ДА "Спай". Завдяки вміло організованій роботі силами агентства впродовж місяця було встановлене місце знаходження водія мікроавтобуса, а ще за декілька днів - місце знаходження самого автобуса, який на той час перебував на ремонті для приховання слідів ДТП. На сьогодні слідство у справі завершене і вона скерована до суду. Щиро вдячний за допомогу!
<
Тамара Леонідівна (Львів)

3 марта 2015 10:44

Хочу подякувати детективному агентству "Спай" та його керівнику С. Броневицькому за те, що знайшли мою доньку Людмилу, яка після сімейного скандалу пішла з дому і протягом тижня не поверталась. Завдяки вам сім'я відновилася і у нас все добре. 
<
Коваль А.С. (м. Львів)

9 марта 2015 21:00

Велике спасибі працівникам Детективного агентства "Спай" за повернення викрадених речей. 27 січня 2014 року на вул. Городоцькій невідомий зірвав з мене золотий ланцюжок з кулоном (подарунок бабці). В міліцію не зверталася, бо знаю, як вона працює. Подруга порадила звернутися в "Спай". За тиждень кулон та ланцюжок  мені повернули. Як виявилося, злодій (учень 11-го класу) ще не встиг його продати. Після цього адвокат АО "Екс Юре" допоміг написати письмову заяву в міліцію. На даний час судом по справі виголошено вирок - злодій отримав по заслугам.Послуги агентства буду радити всім друзям та знайомим!
<
Ніна (Львів)

14 марта 2015 21:40

Висловлюю велику подяку п. Броневицькому та його працівникам за викриття шахрайки, яка під виглядом няні влаштувалася до мене в дім на роботу. Спершу я почала помічати, що у квартирі почали зникати елементи столових сервізів, одягу, в тому числі нижньої білизни, після цього - більш цінні речі. Запідозрили няню, бо до цього таких випадків не було, але жодних доказів її причетності до крадіжок у нас не було. А тому і не було підстав для її звільнення. У розпачі звернулася в детективне агентство "Спай" за допомогою. Вже за тиждень вдалося здобути докази причетності няні до крадіжок і вона була звільнена з роботи. Крім цього я написала заяву в міліцію. Щиро дякую за допомогу і сприяння у викриті няні-злодійки!
<
Галина Х.

21 апреля 2015 19:23

Дякую Президенту та детективам за порятунок мого сина А., якого "друзі" втягнули у вживання наркотиків. Детективи встановили оточення сина, підключили нарколога та психолога, провели відповідну роботу з батьками друзів А. Син став адекватний, спокійний та перестав вживати наркотики.
<
Джон (м. Квебек, Канада)

25 мая 2015 12:11

Хочу виразити щиру подяку за надану допомогу при пошуку втрачених родинних зв'язків. В 40-х роках мій дід Микола, який був родом з Турківського району, емігрував до Канади. Спочатку дід підтримував зв'язок з сестрою Оксаною, яка залишилася на Україні, але через деякий час перестав отримувати від неї листи. При смерті Микола попросив мене знайти сестру та її дітей. Через інтернет я звернувся в детективне агентство Спай, де мені надали адресу та тел. Оксани, яка, як виявилося, переїхала в Дрогобич. Зараз я готуюся до зустрічі з родиною
<
Анатолій

11 декабря 2015 08:38

Щиро дякую працівникам детективного агентства за здійснену ними роботу по встановленню осіб, причетних до викрадення майна в офісі мого підприємства. Бажаю Вам надалі плідної праці та успіху в роботі!

Додати відгук

Ім'я:*
E-Mail:
Відгук:
Введіть код: *