Детективне Агентство СПАЙ

         Детективне агентство «СПАЙ» (Private enterprise "Detective Agency "SPY") створено в листопаді 2013 року в м. Львів (Україна).

      Детективне агентство є командою професіоналів - колишніх співробітників правоохоронних органів і спецслужб, що мають багатий досвід оперативно-розшукової, слідчої, інформаційно-аналітичної роботи, досвід проведення спецоперацій і великий життєвий досвід.

       Президент Детективного агентства «СПАЙ» Станіслав Броневицький, 30 років служби в органах МВС, і оперативних підрозділах податкової служби, з 2003 року є членом Всесвітньої асоціації поліцейських (International Police Association), з 2012 року - членом Всеукраїнської Асоціації приватних детективів (ВАПД), Голова Адвокатського об'єднання "Екс Юре".

        Діяльність агентства базується на принципах верховенства права, законності, суворого дотримання прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, збереження професійної таємниці, взаємодії з правоохоронними органами, органами державної влади та місцевого самоврядування.

        Агентство гарантує: оперативність, якість, конфіденційність і професіоналізм при наданні послуг.

      Кожен клієнт, який звернувся за допомогою в Детективне агентство «СПАЙ» повинен бути впевнений в тому, що його готові прийняти в будь-який час, глобально і детально вивчити суть проблеми, дати правову оцінку ситуації і знайти шляхи остаточного її вирішення.

 

Правила роботи детективного агентства:
      - Ми завжди говоримо правду клієнтові щодо перспектив вирішення його проблеми;
      - Ми несемо повну відповідальність за об'єктивність результатів;
      - Ми не ділимося інформацією про клієнтів і його проблеми, вона закрита для третіх осіб;
      - Ми не приймаємо замовлень від клієнта, якщо надається допомога буде суперечити чинному законодавству та принципам моралі.