С П А Й


Детективне агентство

Хто володіє інформацією,
той володіє світом...

Натан Ротшільд


Детективне Агентство СПАЙ

Детективне агентство «СПАЙ» (Private enterprise "Detective Agency "SPY") створено в листопаді 2013 року в м. Львів (Україна).

Детективне агентство є командою професіоналів - колишніх співробітників правоохоронних органів і спецслужб, що мають багатий досвід оперативно-розшукової, слідчої, інформаційно-аналітичної роботи, досвід проведення спецоперацій і великий життєвий досвід.

Президент Детективного агентства «СПАЙ» Станіслав Броневицький, 30 років служби в органах МВС, і оперативних підрозділах податкової служби, з 2003 року є членом Всесвітньої асоціації поліцейських (International Police Association), з 2012 року - членом Всеукраїнської Асоціації приватних детективів (ВАПД), Голова Адвокатського об'єднання "Екс Юре".

Діяльність агентства базується на принципах верховенства права, законності, суворого дотримання прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, збереження професійної таємниці, взаємодії з правоохоронними органами, органами державної влади та місцевого самоврядування.

Агентство гарантує: оперативність, якість, конфіденційність і професіоналізм при наданні послуг.

Кожен клієнт, який звернувся за допомогою в Детективне агентство «СПАЙ» повинен бути впевнений в тому, що його готові прийняти в будь-який час, глобально і детально вивчити суть проблеми, дати правову оцінку ситуації і знайти шляхи остаточного її вирішення.

Правила роботи детективного агентства:
- Ми завжди говоримо правду клієнтові щодо перспектив вирішення його проблеми;
- Ми несемо повну відповідальність за об'єктивність результатів;
- Ми не ділимося інформацією про клієнтів і його проблеми, вона закрита для третіх осіб;
- Ми не приймаємо замовлень від клієнта, якщо допомога буде суперечити чинному законодавству та принципам моралі.

Спішіть вирішити свої проблеми та поповнити постійно зростаючий список наших клієнтів.


Інтерв'ю президента Детективного Агентства "Спай"


Комплексний підхід до захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних і юридичних осіб
(в Україні та за її межами).


Ми завжди поряд - ти не один.

Оперативно, професійно, якісно, конфіденційно.

Послуги

- детективні послуги (незалежні розслідування; розслідування страхових шахрайств; розслідування злочинів (допомога правоохоронним органам); корпоративні розслідування; розшук людей, майна; пошук втрачених родинних зв'язків; з'ясування біографічних даних та даних, які характеризують особу; перевірка претендентів при прийомі на роботу і перевірка діючого персоналу; забезпечення фізичної безпеки осіб у критичних ситуаціях, а також під час відпочинку за кордоном; контроль вільного часу дитини, виведення дітей з-під негативного впливу; перевірка якості виконання своїх обов'язків нянями і гувернантками);

- послуги з безпеки бізнесу (перевірка ділових партнерів юридичних і фізичних осіб в Україні та за кордоном; виявлення фактів недобросовісної конкуренції; абонентське обслуговування; інформаційна підтримка прийняття бізнес-рішень; внутрішньокорпоративні розкрадання; виявлення пристроїв несанкціонованого доступу до інформації, захист приватних, службових приміщень, офісів від несанкціонованого проникнення і знімання інформації; розслідування випадків порушення прав інтелектуальної власності; конкурентна розвідка), скринінг (виявлення недостовірних біографічних даних, істинних причин звільнення з попередніх місць роботи, наявності шкідливих звичок, кредитів, судимості чи роботи з криміналітетом, скоєння серйозних посадових порушень в минулому, тощо);

- юридичні послуги (співпраця з командою адвокатів Адвокатського Об'єднання "Екс Юре");

- стягнення боргів (розшук боржників (їх майна) та осіб, які ухиляються від виконання своїх договірних обов'язків);

- аудиторські послуги (аудит фінансово-господарської діяльності юридичних осіб (співробітництво з Аудиторською компанією "Концептуаль").

Оплата послуг:

- Вартість послуг детективного агентства «СПАЙ» у кожному конкретному випадку визначається індивідуально, враховується складність замовлення, обсяг поставлених клієнтом завдань, строки та місце їх виконання, фінансово-матеріальні витрати.
- Після отримання вихідних даних, їх обробки і узгодження, клієнтом вноситься передоплата в розмірі від 50% вартості послуги.

Партнери

Адвокатське об'єднання «Екс Юре»

Аудиторська компанія
«Концептуаль»

Приватний нотаріус
Костишин Богдана Тарасівна

Контакти

img

Станіслав Романович
Броневицький

Президент
Детективного агентства "СПАЙ"
тел. +380676795600
e-mail:
stanislav.spy@gmail.com

Зв'яжіться з нами
img

Станіслав Станіславович
Броневицький

Директор
Детективного агентства "СПАЙ"
тел. +380677443935
e-mail:
ssbron2@gmail.com